Papildoma įranga nuotekų valymo sistemoms | UAB „Feliksnavis“

Papildoma įranga

Papildoma įranga

Kontroliniai šuliniai

UAB "Feliksnavis" gaminami šuliniai yra gaminami iš stikloplastikio (GRP) ir gali būti naudojami kaip:

  • inspekcijos šuliniai naudojami kaip mėginių paėmimo šulinukai, srauto paskirstymo šuliniai (rekomenduojamas diametras 50-80 cm);
  • infiltracijos į gruntą šuliniai (rekomenduojamas diametras 80-100 cm);
  • siurblinių šuliniai, skirti nuotekoms surinkti ir perpompuoti (mažiausias rekomenduojamas diametras 100 cm).

Šuliniai, gaminami iš GRP yra sandarūs, ilgaamžiški, atsparūs korozijai ir cheminiams poveikiams, nedaug sveria, todėl tokius šulinius yra lengva sumontuoti bei aptarnauti. Šuliniai yra gaminami su ankeravimo rankenomis (pagal užsakymą) bei GRP dangčiu.

Gaminamų kontrolinių šulinių matmenys

 

Diametras D, mm   Aukštis H, mm
650 1000÷3000*
800
1000

 

* - pagal individualius užsakymus

Paaukštinimo žiedai

Ne visada standartiškai pagaminti gaminiai gali tikti viename ar kitame objekte. Kartais gaminius tenka įgilinti, sumažinti liuko skersmenį arba gaminys yra montuojamas po važiuojamąja dalimi. UAB "Feliksnavis" gamina gaminius pagal individualius užsakymus (paaukštintus, sumažinto liuko arba su perėjimais, skirtais montuoti po važiuojamąja dalimi), iš anksto tai suderinus. 

Jeigu standartinį gaminį tenka įgilinti statybvietėje, galima panaudoti mūsų įmonės gaminamus paaukštinimo žiedus. Buitinių nuotekų valymo įrenginiams, naftos ir riebalų skirtuvams gali būti naudojami Ø1000, h - 300, 500 arba 1000 mm paaukštinimo žiedai. Horizontalioms talpykloms gali būti naudojami Ø800, h - 400 arba 1000 mm.

Jeigu gaminys yra statomas po važiuojamąja dalimi, tuomet yra naudojami perėjimai, kurie gali būti - Ø1000/Ø600 arba Ø800/Ø600.


   

                 Perėjimas po važiuojamąja dalimi 

                          Paaukštinimo žiedas          

Orapūtės dėžės

Orapūtės dėžutė yra gaminama iš stikloplastiko, kurio dėka ji yra hermetiška, sandari ir patvari. Orapūtės dėžutė yra cilindro formos su dangteliu, praplatintu dugnu, elektros kabelio 3x1,5 kW mova ir oro srauto padavimo PE 20 jungtimi. Esant tokiai dėžutės kontrukcijai yra labai patogu ją montuoti šalia valymo įrengio įkasant ją į žemę.

Kada yra reikalinga orapūtės dėžė?

Montuojant valymo įrenginį ir orapūtę, atstumas tarp jų neturėtų būti didesnis nei 8 metrai. Todėl orapūtės dėžė reikalinga tuomet, kai valymo įrenginys nuo namo yra nutolęs daugiau nei 8-10 metrai, ir įrengti orapūtę name nelieka galimybės. Naudojant UAB "Feliksnavis" gaminamą orapūtės dėžę, orapūtė bus apsaugota nuo drėgmės, lietaus ir dulkių. Taip pat montuojant orapūtę šalia buitinių nuotekų valymo įrenginio yra išvengiama susidarančių paduodamo oro slėgio nuostolių.

Orapūtės dėžės matmenys (mažos)

 

Orapūtės dėžės matmenys (didelės)

Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba