Biocheminiai buitinių nuotekų valymo įrenginiai

Aplinkosauginai reikalavimai ateityje tik griežtės, todėl UAB "Feliksnavis" atsižvelgdama ne tik į šiandienos, bet ir į rytojaus rinkos poreikius, jau dabar gali pasiūlyti inovatyvią sistemą. Modernus, išskirtini dizaino biocheminis BNVĮ skirtas valyti buitines nuotekas iš individualių namų, sodybų, komercinių patalpų ir pan., kur vartotojų skaičius neviršija 50 GE. Šis įrenginys itin gerai valo fosforą, kurio gausu buitinėje chemijoje, asmeninės higienos priemonėse.

 
 

Informacija apie produktą

Montavimas

Paleidimas
Eksploatacija

Technologiniai parametrai

Biocheminiai BNVĮ FEL-PN tipo atitinka standarto EN 12566-3+A2:2013 "Mažieji iki 50 SGS nuotekų valymo įrenginiai. 3 dalis. Gamyklinės ir (arba) statybvietėje surenkamos buitinių nuotekų valyklos" reikalavimus. 

Šie įrenginiai buvo išbandyti ir sertifikuoti PIA GmbH laboratorijoje (Achenas, Vokietija). Nuotekų išvalymo efektyvumo bandymo metu buvo pasiekti sekantys rezultatai:

     

Bandymo metu, kuris trunka apie dešimt mėnesių, dumblas iš įrenginio nebuvo šalinamas nei karto. Tai reiškia, eksploatuojant įrenginį realiame gyvenime dumblo šalinimo dažnis bus retesnis nei kartą per metus.

Peržiūrėti sertifikatus galite čia >>>

Techniniai parametrai

Techniniai parametrai

Veikimo principas
Turite klausimų? Skambinkite: +370 315 58472 arba